Телефони для довідок +38(097) 6-000-555, +38 (03434) 35-4-34, (050) 4359-555
Русская версия сайта

Путівки діляться на дві категорії «Стандарт» і «DeLuxe».

Програма та меню категорії «Стандарт» і «DeLuxe» ідентичні. Основне відмінність-це інтер'єр корпусу, номерів і санвузлів.

 

Категорія «Стандарт»:

Проживання в корпусі на території готельного комплексу «Dacia» (daciahotel.com.ua). В однокімнатних номерах проживає по 4 людини, розміщення на 2-х ярусних ліжках. У двоповерхових номерах по три людини на поверсі (6 осіб в кімнаті), розміщення на односпальні одноярусних ліжках. В кімнатах всі зручності (душ, туалет, раковина). Оздоблення номерів - дерев'яна вагонка. Для розміщення особистих речей передбачено 2 вішалки і полку в тумбочці.

Проведення занять і харчування - на території готельного комплексу «Tatariv DeLuxe».

На території готельного - комплексу «Tatariv DeLuxe» (deluxe-kids.com) проводяться спортивні заняття, вечірні заходи і дискотеки. Деякі заняття проводяться на території готельного комплексу «Dacia».

 

Категорія «DeLuxe»:

Розміщення, проведення занять, харчування відбувається на території готельного - комплексу «Tatariv DeLuxe» (deluxe-kids.com).

Проживання 6 чоловік в номері (двоярусні ліжка). В кімнатах всі зручності (душ, туалет,раковина). Для розміщення особистих речей передбачено полку в шафі - купе, вішалка в шафі - купе, і полку в тумбочці.

 

Адміністрація «Дитячої республіки DeLuxe» залишає за собою право корегувати програму табору, в зв’язку з погодними умовами чи іншими непрогнозованими ситуаціями.

Дитина відвідує заплановані екскурсії виключно за власним бажанням. В разі відмови, залишається на території та займається з дітьми по запланованому розпорядку дня.

Користування телефонами на заняттях, заходах та дискотеках заборонене.

Адміністрація не несе відповідальності за матеріальні цінності дітей.

На територію заборонено привозити медичні засоби лікування, при заїзді всі ліки будуть конфісковані. На території табору є медичний корпус, повністю забезпечений всіма необхідними медикаментами.   

Продукти харчування при заїзді теж конфіскуються, для уникнення отруєння дітей неякісними чи зіпсованими речовинами.

 

Батьки дітей несуть повну матеріальну відповідальність за нанесені їх дитиною збитки майну табору.

В разі систематичного порушення дитиною правил поведінки, дитина відраховується з табору, без повернення коштів, трансфер здійснюється батьками за власний рахунок.