Телефони для довідок +38(097) 6-000-555, +38 (03434) 35-4-34, (050) 4359-555
Русская версия сайта

Путівки поділяються на дві категорії «Стандарт» та «DeLuxe». Вони відрізняються за ціновою політикою та рівнем отриманих послуг.

 

Категорія «Стандарт»:

Розміщення, проведення занять, харчування відбувається на території готельного комплексу «Dacia» (daciahotel.com.ua).

Проживання 6 – 8 осіб в номері (двоярусні ліжка). В кімнатах всі зручності (душова кабіна, туалет). Для розташування особистих речей передбачено 2 вішачки і полиця у приліжковій тумбочці. З собою, обов’язково брати рушники, засоби особистої гігієни. Постільна білизна надається, зміна відбувається один раз на заїзд. 

Харчування 5 – ти разове. Відбувається в ресторані готельного комплексу «Dacia». Меню категорії «Стандарт» та «DeLuxe» ідентичні. 

На території готельного – відпочинкового комплексу «Tatariv DeLuxe» (deluxe-kids.com) проводяться тільки спортивні заняття, вечірні заходи та дискотеки. Решту часу, діти проводять на території готельного комплексу «Dacia».

 

Категорія «DeLuxe»:

Розміщення, проведення занять, харчування відбувається на території готельного – відпочинкового комплексу «Tatariv DeLuxe» (deluxe-kids.com).

Проживання 6 осіб в номері (двоярусні ліжка). В кімнатах всі зручності (душова кабіна, туалет, підігрів підлоги, сейф). Для розташування особистих речей передбачено полиця в шафі - купе, вішачок у шафі - купе, і полиця у приліжковій тумбочці. Надається постільна білизна та рушники, зміна відбувається один раз на заїзд. Також у вартість входить гель для душу, шампунь.

Харчування 5 – ти разове, відбувається в ресторані готельного комплексу «Tatariv DeLuxe».

 

Адміністрація «Дитячої республіки DeLuxe» залишає за собою право корегувати програму табору, в зв’язку з погодними умовами чи іншими непрогнозованими ситуаціями.

Дитина відвідує заплановані екскурсії виключно за власним бажанням. В разі відмови, залишається на території та займається з дітьми по запланованому розпорядку дня.

Користування телефонами на заняттях, заходах та дискотеках заборонене.

Адміністрація не несе відповідальності за матеріальні цінності дітей.

На територію заборонено привозити медичні засоби лікування, при заїзді всі ліки будуть конфісковані. На території табору є медичний корпус, повністю забезпечений всіма необхідними медикаментами.   

Продукти харчування при заїзді теж конфіскуються, для уникнення отруєння дітей неякісними чи зіпсованими речовинами.

 

Батьки дітей несуть повну матеріальну відповідальність за нанесені їх дитиною збитки майну табору.

В разі систематичного порушення дитиною правил поведінки, дитина відраховується з табору, без повернення коштів, трансфер здійснюється батьками за власний рахунок.