Телефони для довідок +38(097) 6-000-555, (050) 4359-555
Русская версия сайта

«Дитяча республіка Deluxe» знаходиться на березі річки Прут в барвистому, оточеному хвойними карпатськими лісами курорті Татарів.

Курорт Татарів відомий на всю Україну своїм унікальним цілющим мікрокліматом та чудовими гірськими і лісовими ландшафтами. Він знаходиться на території Карпатського національного природного парку на висоті 750 м над рівнем моря. Курорт має природний захист гір, які піднімаються з півночі і заходу на висоту більше 1000м, і пролягають на 25 км вздовж річки Прут.

Оздоровлення організму тут відбувається природно, без застосування медикаментів, у будь-який час року за рахунок активізації його захисних і адаптаційних процесів, загартовування, швидкого виведення алергенів і радіонуклідів, очищення органів дихання.

tatrov

А ще у Татарові спостерігається турбулентний рух повітряних мас (ідеальна очистка повітря шляхом вихороподібного витягування шкідливих частин вгору). В ущелині особливий цілющий фітофон, який регулює імунну систему організму. Унікальний комплекс кліматичних факторів сприяє збільшенню об'єму дихання і кровообігу, підвищенню вмісту еритроцитів і гемоглобіну в крові, посиленню вентиляції легенів. Згідно з дослідженнями і висновками українських та німецьких лікарів, перебування протягом 10-14 днів в курортній зоні Татарова сприяє нормуванню формули "чорнобильської крові".