Телефони для довідок +38(097) 6-000-555, (050) 4359-555
Русская версия сайта

Правила перебування дітей в таборі «Дитяча республіка DeLuxe»

 

      1. Загальні положення.


1.1. Ці правила визначають порядок перебування дитини в дитячому таборі «Дитяча республіка DeLuxe» (далі табір), права і обов'язки табору щодо дитини та батьків (законних представників) на період перебування на території Табори (терміну дії путівки).

1.2. У табір приймаються діти у віці від 8 до 16 років включно, які не мають медичних протипоказань і готові до самообслуговування.

1.3. Прийом дітей до табору проводиться шляхом особистої передачі дитини від батьків (законного представника) представнику табору на вокзалі за 40 хвилин до відправлення поїзда, автобуса або представнику табору при реєстрації на місці проведення табору.

1.4. Прийом дітей до табору проводиться на підставі наступних документів, які пред'являються батьками перед заїздом на реєстрацію:

а) путівка або квитанція про оплату путівки;

б) медична довідка (форма 079-повна) з даними про перенесені інфекційні захворювання, з даними про профілактичні щеплення; з відміткою про відсутність педикульозу; при наявності хронічних захворювань вказати дату останнього загострення із зазначенням групи здоров'я, фізкультурної групи, рівнем фізичного розвитку, обмеженнями в оздоровчих заходах і довідка про санепідоточення (за три дні до заїзду)

в) свідоцтво про народження (оригінал - необхідний для проїзду поїздом в супроводі представниками табору), копія, якщо дитину в табір привозять батьки чи законні представники;

г) індивідуальна анкета дитини і заяву, заповнена батьками;

д) договір, підписаний батьками (якщо дитина їде від Профспілкової організації, то договір не потрібний)

1.5. Кожна дитина повинна усвідомлювати, що він їде в дитячий колектив і повинен дотримуватися правил, встановлених в цьому колективі. Приїзд дитини в табір вважається згодою дитини та її батьків на виконання правил, встановлених в дитячому таборі.

1.6. Оплата за путівку свідчить про те, що батьки ознайомлені і згодні з правилами і умовами табору, а також з відзнакою категорій номерів «Стандарт» і «Люкс».

   2. Правила підготовки дитини до табору.


2.1. Кожен батько повинен підготувати свою дитину до поїздки в табір: ознайомити його з Правилами перебування дитини в таборі, перевірити його особистий одяг і речі. Речі дитини повинні бути упаковані в одну зручну для транспортування сумку або валізу. Сумки та валізи повинні бути підписані (тому, що у багатьох вони однакові). Перед відправленням батьки повинні ознайомити дитину з вмістом багажу, при необхідності покласти письмовий перелік речей. Речі повинні бути добре знайомі дитині. Не рекомендується перевантажувати дитячі валізи.

2.2. Батьки інформують дитини про можливість зв'язку з ними допомогою мобільного зв'язку.

2.3. Батьки повинні налаштувати дитину на активний і колективний відпочинок в таборі.

   3. Правила перебування в таборі.


3.1. По приїзду в табір дітей розподіляють по республікам з урахуванням статі та віку.

3.2. Кожна дитина має пройти інструктаж з техніки безпеки, розписатися в журналі інструктажу і дотримуватися всі встановлені в таборі правил, в тому числі правил протипожежної безпеки, правила поведінки на екскурсіях, при виході з території і тд.

3.3. Необхідно знати план евакуації спального корпусу.

У разі виявлення ознак загоряння негайно покинути будівлю і повідомити будь-якій дорослій людині.

3.4. Кожна дитина повинна дотримуватися режиму дня табору, загальні санітарно-гігієнічні норми, особисту гігієну (вмиватися, зачісуватися, приймати душ, одягатися по погоді і т.д.).

3.5. Дитина обов'язково мусить перебувати разом зі своєю республікою і брати участь в житті колективу табору. Вихователь зобов'язаний знати, де знаходиться кожна дитина. А дитина попередити вихователя про місце свого перебування. Дитина може не брати участь в будь-яких заходах з об'єктивних причин (хвороба, заборона лікаря).

3.6. Вихід за територію табору категорично заборонений. Допускаються виходи республік з дозволу директора табору для проведення заходів (походи, багаття) в супроводі вихователів.

3.7. Дитина може бути тимчасово виведений за територію табору в наступних випадках:

- за заявою батьків (довірених осіб, зазначених в анкеті), погодженого з директором табору,
- Через хворобу в супроводі вихователя, лікаря табору.

3.8. У разі погіршення самопочуття дитина повинна повідомити вихователю і звернутися до лікаря табору. Лікар повідомляє батькам про необхідність поміщення дитини в ізолятор або в стаціонарне медичне установа. Дозвіл на госпіталізацію й оперативне втручання може бути одержана від батьків в телефонному режимі. В іншому випадку рішення приймають батьки по приїзду в табір або медичний заклад.

3.9. Кожна дитина зобов'язаний дбайливо ставитися до особистого майна, майна інших дітей і майна табору. За збереження особистих речей дитина несе відповідальність самостійно. Адміністрація не несе відповідальності за їх втрату.

3.10. Кожна дитина має дотримуватися правил поведінки в громадських місцях (лихослів'я, моральні і фізичні образи особистості, розпалювання національної ворожнечі не допускається).

3.11. Кожна дитина повинна дбайливо ставитися до навколишньої природи і до території табору, дотримуватися чистоти.

3.12. Ходити на заплановані екскурсії виключно за власним бажанням. Претензії за пропуск екскурсій і заходів за власним бажанням не приймаються. У разі відмови, залишається на території і займається з дітьми за запланованим розпорядку дня.

3.13. Користування телефонами на заняттях, заходах і дискотеках заборонено. Адміністрація не несе відповідальності за поломку і втрату засобів мобільного зв'язку та іншої техніки дитини.

3.14. У табір заборонено привозити медичні препарати без попередження, при заїзді всі ліки будуть конфісковані, по-уникнути неконтрольованого прийому препаратів дітьми. Якщо є необхідність в прийомі певних медичних препаратів, то необхідно сформувати аптечку (контейнер з кришкою), скласти інструкцію з прийому препаратів і передати лікарю. Також інформація про хронічні захворювання дитини і необхідності прийому медичних препаратів повинна бути вказана в медичній довідці і індивідуальної анкеті дитини.

3.15. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

 • Самовільний вихід за територію.
 • Самовільне пересування по території табору без попередження / супроводу вихователя.
 • Самовільне розпалювання багать.
 • Лазіння по деревах, дахах, парканах, стовпах.
 • Чіпати електрощити.
 • Чіпати тварин.
 • Куріння.
 • Розпивання спиртних напоїв.
 • Привоз в Табір псуються і шкідливих продуктів (ковбаса, сир, хліб, сметана, молоко, газовані напої, сухарики, чіпси, соки і т.д.)
 • Правила відвідування дитини в таборі.

4.1 Відвідування дитини в таборі відбувається в строго відведений час. По приїзду в табір зверніться на рецепцію табору з проханням покликати Вашої дитини. Для чого повідомте йому його прізвище, ім'я, номер республіки.

Відвідування житлових корпусів дитини категорично заборонено! Це обумовлено санітарним режимом табору і турботою про безпеку Вашої дитини. Відвідування батьками території табору можливо тільки в перший і останній день зміни.

Щоб забрати дитину за територію табору на час, Вам необхідно буде узгодити це дію з адміністрацією табору, після чого написати заяву встановленого зразка на ім'я директора табору і особисто довести до відома загонових вихователів. В даний час Ви приймаєте на себе повну відповідальність за життя і здоров'я Вашої дитини. Право відвідувати, а тим більше забирати дитину за територію табору, мають тільки її батьки або особи, зазначені в анкеті або особи, що мають нотаріальну довіреність.

Також забороняється давати дитині шкідливі продукти (чіпси, сухарики, жирне, смажене, сире молоко, солодкі газовані напої). Просимо Вас не порушувати раціон харчування табору.

4.2 Санітарними службами заборонені всі продукти для передачі в умовах заміського табору, тому передані дитині продукти харчування будуть конфісковані і знищені.

   5. Правила відрахування дитини з табору.


5.1. Адміністрація табору має право відрахувати дитину з табору з доставкою до місця проживання в супроводі представника табору за рахунок батьків і / або в супроводі батьків з наступних причин:

 • Грубе порушення заходів власної безпеки, порушення режиму, самовільне залишення території табору або з корпусу після відбою, неодноразове порушення правил поведінки на воді, порушення правил пожежної безпеки, електробезпеки;
 • Крадіжка, вимагання, погрози, нанесення морального або фізичного збитку з боку дитини по відношенню до інших дітей;
 • Нанесення значного умисного матеріального збитку табору;
 • Вживання спиртних напоїв (включаючи пиво), наркотичних засобів, куріння;
 • Виявлення у дитини медичних протипоказань або хронічних захворювань, зазначених в анкеті або медичних довідках, які можуть негативно позначитися на його здоров'ї під час перебування в таборі.
 • Поширення і пропаганда куріння, пияцтва, наркотиків, а також розпусної і некультурне поведінку, лихослів'я, грубість з педагогами, нанесення будь-яких тілесних ушкоджень іншим особам.
 • Вчинення дій, що несуть загрозу життю або здоров'ю людей (співробітників табору, дітей та ін.)
 • Травми дитини, захворювання, яке можуть бути небезпечними для подальшого перебування в таборі дитини й інших дітей.

5.2. Вихователь в присутності дитини сповіщає батьків (законного представника) про системні порушення дитиною вищевказаних правил і попереджає про відрахування з табору.

5.3. Відрахування проводиться при наявності актів, медичних довідок та інших документів, що підтверджують вищевказані причини.

5.4. При відрахуванні дитини з табору компенсація невикористаних днів путівки не проводиться.

5.5. За заподіяний збиток майну табору матеріальну відповідальність несуть батьки дитини в установленому законом порядку.

   6. Правила здійснення медичного супроводу дитини.


6.1 Дитина, який прибув до табору, перебуває під постійним медичним контролем досвідченого медичного персоналу. У таборі створені всі умови для надання екстреної медичної допомоги та для лікування хворих дітей протягом всієї зміни. У разі надання екстреної медичної допомоги, дитина доставляється в лікарню. Всі режимні моменти здійснюються під наглядом медичного персоналу та узгодження з батьками.

Дитина, що має нездужання, повинен негайно повідомити про це вихователю, після чого він буде відведено на прийом до лікаря, після огляду йому буде призначено лікування. Є певний перелік ліків, який передбачений нормами. У тому випадку, якщо в передбаченому переліку немає препаратів необхідних для лікування, то вони купуються за рахунок батьків. Хронічні захворювання, які дитина має при надходженні до табору не входять до переліку лікування. Лікарські препарати, які необхідні дитині для лікування хронічних захворювання необхідно привести в Табір і передати Лікарю для того, щоб лікування проходило під контролем дорослих.

Пункт прийому хворих дітей працює в таборі в цілодобовому режимі. Якщо дитині необхідно за курсом лікування приймати будь-які медичні препарати, які знаходяться у дитини, Вам необхідно письмово повідомити про це лікаря табору, зробивши позначку в медичній карті дитини в графі «додаткова медична інформація».

При направленні дітей на відпочинок в дитячий табір мається на увазі, що направляються діти досить самостійні для того, щоб стежити за особистою гігієною. Для цього в таборі створено всі умови. Контроль за дотриманням дитиною особистої гігієни здійснюється загоновим вихователем, медичним персоналом і адміністрацією табору.

   7. Правила розгляду претензій.


7.1. При порушенні умов договору перебування дитини в таборі батьки вправі звернутися з претензією до адміністрації табору в письмовому вигляді. У претензії повинні бути вказані конкретні доводи за фактом порушення (дати, імена, фактичне дію або бездіяльність і т.д.).

7.2. Претензії за якістю надання послуг приймаються протягом табірної зміни, і не пізніше п'яти днів після закінчення табірної зміни.

7.3. Претензії розглядаються протягом 7 робочих днів. Відповідь надається в усній або письмовій формі. Відповідь в письмовій формі відправляється по електронній пошті або за адресою, вказаною в заяві.