Телефони для довідок +38(097) 6-000-555, (050) 4359-555
Русская версия сайта

«Дитяча республіка Deluxе» - республіка відповідальності, професіоналізму та відданості своїй справі. У кожній зміні в «Дитячій республіці Deluxе» відпочиває 100 дітей. Їх повноцінний і комфортний відпочинок кожну зміну гарантує 42 фахівця різних профілів.

Інженерна служба. Гарантує надійну роботу всіх інженерних систем. Безперебійну, необмежену, цілодобову подачу гарячої та холодної води, чистоту спальних кімнат і корпусів, туалетів, душових кабін, місць громадського користування та території табору.

Служба охорони. Цілодобово забезпечує безпеку і спокій республіканців. Патрулює територію табору. Охороняє загони при різних виходах за територію. Береже сон кожної дитини. У цьому охоронцям допомагають сучасні системи охорони та 42 камери спостереження.

Медична служба. Медична служба працює 24 години на добу. Охорона здоров'я - це одне з найвідповідальніших завдань. Тому тут працюють люди, які до кінця віддані своїй справі. Професіонали ретельно стежать за дотриманням всіх норм і стандартів. Також їх важливим завданням є навчання дітей здоровому способу життя, правилам особистої гігієни.

deluxe-kolektiv3

Кулінарська служба. Команда шеф-кухаря завжди знає як зробити, щоб всі страви були смачними і поживними. В її обов'язки також входить ретельна перевірка якості всіх продуктів, щоб наші діти отримували тільки найкраще і найсвіжіше. Офіціанти забезпечують подачу страв, прибирання використаного посуду, чистоту в їдальні.

deluxe-kolektiv1

Диспетчерська служба. Диспетчер республіки відповідає за те, щоб батьки могли подзвонити в загін або в номер і поспілкуватися зі своєю дитиною. Він завжди володіє інформацією куди відправилися діти або яка в них зараз програма. Адміністратори нашого офіційного сайта щодня розміщують на його сторінках фотографії з табірного життя.

Справжня гордість «Дитячої республіки Deluxе» - це педагогічний колектив!
Керують "Республікою" педагоги з 8-річним досвідом роботи в сфері дитячого відпочинку та оздоровлення.

vospita

Старший вихователь і вихователі «Республіки» - люди, що до кінця віддані своїй справі і мають відповідну педагогічну освіту. Це творчі, активні та відповідальні працівники, які пройшли спеціальну підготовку. Їхнє спілкування з дітьми базується на єдиних педагогічних принципах поваги, співробітництва, толерантності, новаторства, дружби і взаємодопомоги.

deluxe-kolektiv2

Викладачі та керівники Бізнес школи - це професійні викладачі, що мають великий досвід роботи в бізнес освіті. Вони розробили спеціальну програму тренінгів для дітей. Всі керівники та викладачі гуртків - фахівці, що мають успішний досвід роботи в своїй сфері. За короткий термін табірної зміни наші професіонали встигають розкрити і реалізувати творчий потенціал дітей, навчити їх новим навичкам і знанням.