Телефони для довідок +38(097) 6-000-555, (050) 4359-555
Русская версия сайта

Добрий день, шановні друзі!

Немає нічого важливішого ніж майбутнє наших дітей. Саме з такою думкою ми створили дитячий табір нового покоління - "Дитяча республіка DELUXE"

"Дитяча республіка DELUXE" - це поєднання європейського досвіду і кращої української практики. Це високі стандарти якості.

Наш табір має всі переваги сучасних дитячих таборів: розвинену інфраструктуру, цікаву і захоплюючу програму, комфортні умови проживання, відмінне харчування, кваліфікований персонал.

Головна перевага "Дитячої республіки DELUXE" - спеціально розроблена програма - "Позитивний вплив" , яка сприяє розвитку у дітей відчуття відповідальності, лідерства, самостійності, організованості. Європейська практика свідчить, що позитивний вплив на дитину під час відпочинку має більшу ефективність, ніж навчання у форматі школи. 

Ми впевнені, що, відправляючи своїх дітей у табір "Дитяча республіка DELUXE ", батьки будуть задоволені і раді від того, що вони обрали для своїх дітей тільки найкраще. А кожна дитина привезе з собою додому потужний заряд здоров'я і море позитивнихвражень.

Перебування дітей в "Дитячій республіці DELUXE" організовано в наступному співвідношені:

55% - відпочинок, спорт і оздоровлення
20% - пізнавальна програма
25% - програма «Позитивний вплив»