Телефони для довідок +38(097) 6-000-555, +38 (03434) 35-4-34, (050) 4359-555
Русская версия сайта

Ми створили дитячий табір «Дитяча республіка Deluxе» для того щоб наші діти були здоровими, успішними і щасливими!

Наші переваги:


star 1. «Дитяча республіка Deluxе» розташована в унікальному курорті Татарові, що має цілющий вплив на дитячий організм. У поєднанні зі спеціальною програмою оздоровлення перебування в таборі створює комплексний ефект фізичного та емоційного поліпшення здоров'я.

tatrov

star 2. «Дитяча республіка Deluxе» - це високі стандарти якості з індивідуальним підходом до кожної дитини: - Сучасні системи охорони і забезпечення (патрулювання території 24 години на добу, сучасна система пожежного нагляду, система відеоспостереження, власна АТС з підключенням кожного номера, власна дизельна станція, сучасна система замків в номерах, автоматичне відключення телевізорів у визначений час); - Професійне і добре оснащене медичне забезпечення; - Просторі номери з великими балконами і вишуканим інтер'єром; - Сучасна інфраструктура. Територія табору має вишуканий ландшафтний дизайн, футбольне поле, басейн, диско зал, ігровий майданчик, міні зоопарк, СПА-центр, велику кількість залів для творчих занять; - Професійний педагогічний колектив з розрахунком 1 працівник на 6 дітей; - Збалансована і смачна домашня кухня; - Технічні та спеціальні засоби для активного відпочинку і спорту.

star 3. «Дитяча республіка Deluxе» - це цікава, захоплююча, а головне корисна програма, що включає п'ять екскурсії (Буковель, водоспад Гук, Стежки Довбуша, Яремче, Ворохта).


star 4. Справжня гордість «Дитячої республіка Deluxе» - Бізнес школа.

star 5. «Дитяча республіка Deluxе» - це вивчення англійської мови.

lutshue