Телефони для довідок +38(097) 6-000-555, (050) 4359-555
Русская версия сайта

За даними Державної служби молоді та спорту за останні десять років захворюваність дітей шкільного віку в Україні зросла на 27%. Серед українських підлітків від 12 до 18 років відносно здоровими вважаються лише близько 6-10%. Якщо в перших класах налічується більше 30% дітей, які мають хронічні захворювання, то до п'ятого класу цей відсоток зростає до 50%, а в дев'ятому - до 64%. При цьому захворюваність міських дітей на 52% більше, ніж у їхніх однолітків із сільської місцевості.

ozdor1

Оздоровлення в «Дитячій республіці Deluxe» - це комплексна високоефективна методика, що поєднує одночасне застосування природних і процедурних факторів. Одним з важливих елементів методики є раціональна організація режиму дня, що дає нормальну фізіологічну основу організму.

Завдяки дії механізмів саногенезу (оздоровлення) відбуваються позитивні зміни у здоров'ї дитини:
1. Очищаються природним чином верхні дихальні шляхи;
2. Підвищується загальний імунітет і опірність організму до інфекційних захворювань;
3. Зростає фізична працездатність;
4. Посилюються резервні можливості різних функціональних систем організму (рухової, серцево-судинної, дихальної, системи травлення);
5. Знімається фізична і психологічна втоми;
6. Організм очищається від шлаків і токсинів;
7. Відбувається психологічне розвантаження завдяки відволіканню дітей від міського ритму повсякденного життя;
8. Підвищуються розумові здібності дітей.

Для ефективного оздоровлення дітей до складу педагогічного колективу додатково залучені кваліфіковані і дипломовані спеціалісти з педіатрії та фізичної реабілітації:
1. Головний лікар (педіатр).
2. Фахівець з фізичної реабілітації.

tatrov

Методики та фактори оздоровлення:

Природні фактори. Татарів - унікальній кліматичній курорт відомий з часів Австро-Угорської імперії (аналогів в СНД немає). У цьому казковому куточку Карпат гірське повітря відрізняється кришталевою чистотою. У долині річки Прут зосереджений особливий цілющий фітофон, що регулює імунну систему організму. Цілющі кліматичні чинники сприяють збільшенню об'єму дихання, регулюванню кровообігу, вмісту еритроцитів і гемоглобіну, поліпшенню вентиляції легенів.
Згідно з дослідженнями і висновками українських і німецьких лікарів через 10-14 днів перебування на території курорту приходить у норму формула «чорнобильської крові». Успішно лікуються нервові розлади, захворювання верхніх дихальних шляхів і легенів (ларингіти, трахеїти, бронхіальна астма, туберкульоз).

Оздоровча фізкультура. Оздоровчі фізичні вправи, проведені на чистому гірському повітрі, сприяють загальному покращенню здоров'я і підвищують адаптаційні можливості організму.
Для втілення програми оздоровлення дітей ми користуємося правилом, сформульованим видатним лікарем Жаном Клеманом Тіссо (Jean Cleman Tissot, 1790) - "Рух може замінити всі ліки, однак усі ліки разом ніколи не замінять руху".
Для кожної дитини підбираються індивідуальні програми оздоровлення з урахуванням віку, статі, стану здоров'я, фізичних можливостей організму. Індивідуально підбираються обсяг навантажень, темп вправ, амплітуда і складність, тривалість пауз і відпочинку, а також дозування фізичних навантажень залежно від самопочуття на кожний день.

 

fito

Фітотерапія. Фітотерапія високо ефективна, нешкідлива, практично не має протипоказань. За допомогою лікарських трав сама природа по материнські ніжно і м'яко впливає на дитину. У програмі фітотерапії - щоденне застосування зборів лікувальних трав у вигляді чаїв (настоїв і відварів), які призначаються дітям після консультації з фахівцем-дієтологом.