Телефони для довідок +38(097) 6-000-555, (050) 4359-555
Русская версия сайта

Краще один раз побачити ніж сто разів почути. А ще краще особисто прийняти участь у створенні чогось унікального та неординарного.

В «Дитячій республіці DeLuxe» Ти відвідаєш безліч майстер – класів, повчишся в справжніх професіоналів своєї справи та отримаєш цікавий досвід в різних сферах діяльності.

Що саме чекає на тебе?

Театральні майстер-класи 

Ти зможеш знайти своє справжнє "Я" і себе через... сцену! Наш основний інструмент - творчість. Ми пропонуємо тобі: отримання навичок акторської гри,розкриття свого потенціалу,усвідомлення своїх прихованих (і не тільки!) можливостей,набуття віри в себе. Ти дізнаєтеся, що означає - "жити в моменті тут і зараз", навчіться справжнього дії, розвинеш увагу, уяву. Ти відкриєш для себе не просто світ театру, а світ, в якому трапляються справжні дива. Для нас театр - не кінцева мета, а спосіб філософського пізнання себе і світу.

Майстер –клас з нетрадиційних технік малювання

Є багато цікавих способів виразити свою творчість на папері: пластелінографія, акваграфія, пінографія, малювання піною, монотипія, ниткографія, кляксографія, спін-арт та багато іншого! Наші майстри запропонують те, чого ви ще ніколи не робили!

 Майстер-клас з апсайклінгу

Це дивне слово означає надання другого життя тому, що ми збирались викинути у смітник! І природу збережемо, і чудово час проведемо, і нові речі здобудемо!

Майстер-клас з аквагриму

Аквагрим – це новий вид спеціально створеного гриму, в якому немає шкідливих речовин і використовуються тільки самі яскраві і красиві фарби. Аквагрим на обличчі завжди ви кликає усмішку і позитивні емоції. Психологи рекомендують проводити такого роду заходи, які приносять безліч позитивних емоцій і є відмінною ідеєю для фотосесії.

Майстер-клас з виготовлення букетів з цукерками

Прекрасні троянди, тюльпани, айстри та інші квіти, що так схожі на справжні, але приховують у собі солодкий сюрприз. Завітайте на наш майтер-клас та дізнайтеся як самим створити неповторний подарунок на всі випадки життя!

Майстер-клас з ліплення з солоного тіста

Ліплення композицій та сувенірів з кольорового або білого з наступним розписом солоного тіста — цікаве і корисне заняття як для дітей, так і для дорослих!

Майстер-клас з граттажу

Граттаж (від фр. gratter — шкребти, дряпати) — техніка виконання малюнка шляхом процарапування. Інше її назва — воскография. За допомогою нескладних прийомів Ви зможете писати справжні картини!!